• Vadi'nin Medya Penceresi

19 Nisan 2019 Cuma

Emek is ticaret
SON HABERLER
  • Ana Sayfa
  • Güncel
  • Milletvekili Cemal Öztürk Doğankent'te Seçim Çalışmalarına Katıldı

Milletvekili Cemal Öztürk Doğankent'te Seçim Çalışmalarına Katıldı


  • 23 Mart 2019 Cumartesi
Milletvekili Cemal Öztürk Doğankent'te Seçim Çalışmalarına Katıldı
Milletvekili Cemal Öztürk Doğankent'te Seçim Çalışmalarına Katıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi Giresun Milletvekili Cemal Öztürk Doğankent’i ziyaret ederek seçim çalışmalarına katıldı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Doğankent İlçe Başkanı Yılmaz Dede kısa bir konuşma yaptı. Dede konuşmasında katılımcılara hoş geldiniz diyerek seçimin önemi üzerinde durdu.
Doğankent Belediye Başka adayı Rüşan Özden ise yaptığı konuşmada, Belediye başkanlığı seçimlerinde hayırlısı ne ise o olsun. Vekilime bizi kırmayarak gelerek verdiği destekten dolayı teşekkürlerimi sunarım dedi.
Öztürk ise Adalet ve Kalkınma Partisi ilçe teşkilatıda yaptığı konuşmada; Sevgili Doğankentli arkadaşlarım, sizleri sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. 2015 yılı Kasım'ından buyana beraberiz. Sizlerin sorunlarını biliyoruz. Allah hepinizden razı olsun. Bizde Belediyecilik gönül işi, Belediyecilik işi Adalet ve Kalkınma Partisinin işidir.
Bizim sizlerle olmamızın gayesi Belediye Başkan adayımız Rüşan Özden ve Meclis üyesi adayı arkadaşlarımıza destek olmaktır. İlçede Adalet ve Kalkınma Partisi Belediyeciliğini taçlandırmak istiyoruz. Biz Doğankent'e daha iyi hizmet vermek için geliyoruz, 31 Mart seçimlerinden sonra Doğankent’i yönetmeye iddialıyız. 
Konuşmaların ardından ilçe esnaflarını gezen Öztürk, sorunlarını dinleyerek Belediye Başkan adayı Rüşan Özden’e destek olmalarını istedi. Süttaşı mahallesinde de halkla bir araya gelen Öztürk, halkın çeşitli türden sorunlarını dinleyerek giderilmesi konusunda elinden gelenleri yapacağı sözünü vererek Belediye başkan adayı Özden'i desteklemeleri istedi.
Doğankent ilçesindeki seçim çalışmalarına; AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, İlçe Başkanı Yılmaz Dede, Belediye Başkan adayı Rüşan Özden, Belediye Meclis üyesi adayları, İl Genel Meclisi adayları Muttalip Patan, Fatma Yazıcı, Parti yönetim kurulu üyeleri, Kadın kollar ve Gençlik kolları katıldılar.

Okunma: 303 | Kaynak: Harsitvadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Milletvekili Cemal Öztürk Doğankent'te Seçim Çalışmalarına Katıldı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 303 1