• Vadi'nin Medya Penceresi

18 Nisan 2019 Perşembe

Emek is ticaret
SON HABERLER

Doğankent Işıl Işıl


  • 10 Şubat 2019 Pazar
Doğankent Işıl Işıl
Doğankent Işıl Işıl

Belediye Başkanı Haşim Birol Tekin geldiğim günden bu zamana kadar ana cadde üzerinde aydınlatma ve zemin döşemesi ile ilgili yoğun şikayetleri vardı.

Başkan Tekin; Bilindiği üzere ilk olarak zemin döşemesini iyileştirdik. Sırada bulunan aydınlatma ile ilgili proje çalışmalarımızın ilk etabı olan ana caddenin ışıklamdırılmasını tamamladık. bunuda özellikle kaldırımlarda bulunan direklerin işgalinin engellenerek daha verimli daha düşük maliyetli tepeden asma ışıklarla hem daha estetik daha şık görünümlü ve daha aydınlatıcı bir sistemle şehri daha şık ve  güzel görünür haline getirdik. Direk aydınlatmasına göre daha düşük maliyetli olması, bu sistemi uygulamamıza etken oldu.
2.etap olan dere kenarları, köprü ışıklandırılmaları, ara caddelerin ışıklandırılması ve mevcut ana cadde üzerinde projemizde olan ışık seli bayrak uygulaması ışıklandırılamları da kısa sürede tamamlanacaktır.
Ayrıca; Şehir girişimizin bize yakışmayan görüntüsü ile ilgili çalışmalarımız da başladı. 
Parke taşı uygulamasında, ışıklandırma çalışmalarında bizden desteklerini esirgemeyen halkımızla esnaflarımıza gösterdikleri hassasiyet ve yardımlar için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Daha yaşanılır bir "HARŞIT" için çabalıyoruz." Dedi.

Okunma: 668 | Kaynak: Harsit Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Doğankent Işıl Işıl, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 668 1