• Vadi'nin Medya Penceresi

18 Nisan 2019 Perşembe

Emek is ticaret
SON HABERLER

Aydın'dan Karabıçak'a tam destek


  • 05 Şubat 2019 Salı
Aydın'dan Karabıçak'a tam destek
Aydın'dan Karabıçak'a tam destek

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak 31 Mart Yerel Seçimi'ne emin adımlarla ilerliyor.

Her bir seçmenine ulaşıp vatandaşlarla hemhal olmaya devam ediyor. Halkın desteğini almak için gece gündüz demeden kapı kapı dolaşıp hergün seçmenleriyle bir araya gelen Karabıçak, bu özverili çalışmalarını yaparken Ak Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın'ın da bu çalışmalara katılım sağladı.

Ak Parti Giresun milletvekili Kadir Aydın, seçim çalışmalarının büyük bir bölümünü Tirebolu halkını ziyaret ederek geçiren Abdullah Karabıçak'ı yalnız bırakmadı.
Birlikte yapılan ev, hasta ve esnaf ziyaretleri halk tarafından da yoğun ilgiyle karşılandı. İlgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Karabıçak "Halkımızın sayesinde bu görevdeyiz. Bunun bilincinde olarak vatandaşlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz.Seçildikten sonra da sadece makamda oturmak bize göre değildi. Zamanımız el verdiği müddetçe gerek ev ziyaretleri gerekse esnaf ziyaretleri ile vatandaşlarımızın dertlerini bire bir kendilerinden dinliyoruz."dedi.

Başkan Karabıçak ve Giresun Milletvekili Kadir Aydın gerçekleştirilen ziyaretlere teveccüh gösteren, sohbet ve ikramlarıyla misavirperverlik gösteren hemşerilere teşekkür etti.

Okunma: 206 | Kaynak: Tirebolu Belediyesi Basın

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Aydın'dan Karabıçak'a tam destek, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 206 1