• Vadi'nin Medya Penceresi

24 Mart 2019 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER

Karabıçak’tan Özel Çocuklara Anlamlı Ziyaret


  • 06 Kasım 2018 Salı
Karabıçak’tan Özel Çocuklara Anlamlı Ziyaret
Karabıçak’tan Özel Çocuklara Anlamlı Ziyaret

Tirebolu Belediye Başkanımız Abdullah Karabıçak, Tirebolu Özel Eğitim Uygulama İş Okulu’nu ziyaret etti. Ziyarete katılan Başkan Karabıçak, Demirci Mahallesi’nde bulunan Tirebolu Özel Eğitim Uygulama İş Okulu’nu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti.

Tirebolu ve çevresindeki 7 ilçeden (Eynesil, Görele, Çanakçı, Doğankent, Güce, Espiye, Yağlıdere)servislerle gelen öğrencilerÖzel Eğitim Uygulama İş Okulu’nda2018-2019 eğitim–öğretim dönemindeilk derslerine başladı. Özel Eğitim Uygulama iş Okulunun İdarecileri Fatih Göl ve Fatma Turan’dan çocuklar hakkında bilgi alan Başkan Karabıçak;” Tirebolu Özel Eğitim Uygulama İş Okulu Özel Öğrencilerimiz’ineğitim aldığı bu okula ayrı bir önem veriyoruz. Özel eğitim alan çocuklarımızı ziyaret ederek almış oldukları eğitimi yerinde gördük. Bu çocuklarımızın günlük hayat akışında daha fazla yer almaları bizim için çok önemli; bu sebeple öğrencilerin hayata hazırlanması adına öğretmenlerimizingösterdiği özverili çalışmalardan kendilerini tebrikediyorum” dedi. 
Okul idarecilerinin Belediye Başkanımız’a iletmiş oldukları oyun grubu talebinin ilk etabı; çocukların daha güzel ve eğlenceli vakit geçirebilmesi için belediye ekiplerimizce aynı gün içerisinde okul bahçesine yerleşimi gerçekleşti.
Başkan Karabıçak, özel çocukların ihtiyaçlarının yanı sıra çocukların eğitimi için her türlü gayreti göstereceklerini kaydetti. Renkli görüntülere sahne olan anlarda öğrencilerle ayrı ayrı ilgilenen Başkan Karabıçak, öğrencilerin sevgi gösterileri objektiflere an ve an yansıdı.

Okunma: 370 | Kaynak: Harsitvadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Karabıçak’tan Özel Çocuklara Anlamlı Ziyaret, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 370 1