• Vadi'nin Medya Penceresi

24 Mart 2019 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER

İrfan Tüfekçi'nin 10 Kasım Mesajı


  • 05 Kasım 2018 Pazartesi
İrfan Tüfekçi'nin 10 Kasım Mesajı
İrfan Tüfekçi'nin 10 Kasım Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Doğankent ilçe başkanı İrfan Tüfekçi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 80. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Tüfekçi Mesajında şunlara yer verdi “ Cumhuriyetimizin kurucusu ve Kurtuluş Savaşının eşsiz kahramanı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 80.ci yılında minnet ve şükranla anıyoruz.  Atatürk; Ulusal bağımsızlığımızın, birlik ve beraberliğimizin simgesi, ulusumuzun geleceğini her zaman aydınlatacak bir ışık kaynağı ve bizlere tam bağımsız, çağdaş bir devlet ve Cumhuriyeti armağan eden, tarihin akışını değiştirerek yaşadığı çağa damgasını vuran, başarıları ile tüm insanlığın saygısını kazanan büyük bir devlet adamıdır. 

Büyük önder Atatürk ve silah arkadaşlarının bizlere armağan etmiş olduğu miraslarını koruyup yüceltmek için gayret saf etmeye devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; Ulusumuzun kurtarıcısı, Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü 80.ci ölüm yıldönümünde bir kez daha sevgi, şükran ve rahmelet anıyor, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimize rahmet diliyorum."Dedi.

Okunma: 227 | Kaynak: Harsitvadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: İrfan Tüfekçi'nin 10 Kasım Mesajı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 227 1