• Vadi'nin Medya Penceresi

17 Şubat 2019 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER
  • Ana Sayfa
  • Güncel
  • Aksa Elektrik’ten Giresunlu abonelere bilgi güncelleme çağrısı…

Aksa Elektrik’ten Giresunlu abonelere bilgi güncelleme çağrısı…


  • 09 Ekim 2018 Salı
Aksa Elektrik’ten Giresunlu abonelere bilgi güncelleme çağrısı…
Aksa Elektrik’ten Giresunlu abonelere bilgi güncelleme çağrısı…

Çoruh bölgesinde Giresun, Artvin, Rize, Trabzon ve Gümüşhane illerine elektrik hizmeti veren Aksa Elektrik toplamda 5 il genelinde elektrik abonelerine bilgilerini güncellemeleri için çağrıda bulundu.

Aksa Elektrik yetkilileri 230 bine yakın aboneye sahip Giresun’da yaklaşık %30’a yakın elektrik kullanıcısının bilgilerinin eksik veya güncel olmadığına dikkat çekti. Giresun İl Müdürü Aytekin Ayan abonelerin sistemde yer alan bilgilerini güncellemelerinin onlara hızlı ve en uygun hizmeti sunmak konusunda oldukça önemli olduğuna, dikkat çekerek şöyle konuştu: “Yaklaşık 230 bine yakın abonesiyle Giresun, Aksa Elektrik için oldukça önemli bir il. Giresun nüfusu ve iş gücü ile büyük bir potansiyel barındırıyor. Bu nedenle Aksa Elektrik olarak Giresunlu hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmak ilk önceliğimiz. Giresun’daki abonelerimizin yaklaşık % 30’unun temel iletişim bilgileri ne yazık ki eksik veya güncel değil. Diğer yandan elektrik hizmeti alan abonenin yerine akraba, ev sahibi gibi bir başka şahsın bilgisine sistemde rastlayabiliyoruz. Bu tip durumlar usulsüz elektrik kullanımına da sebep olabiliyor. Bu nedenle abonelerimiz, iletişim bilgileri değiştiği an 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizden (444 9 186) Çoruh Elektrik web sitemizden (www.coruhaksa.com) veya en yakın müşteri hizmetleri merkezlerimizden bilgilerini güncelleyebilir.”

Aytekin Ayan, bilgileri güncel olmayan ya da eksik olan abonelerin bildirimler, fırsatlar ve yeniliklerden haberdar olamadığını; önemli konularda maalesef bildirim alamadıklarını ifade ederek “Bu durum da elektrik kesintileri, hatalı fatura bildirimleri, müşteri şikâyetleri ve usulsüz elektrik kullanımı gibi kritik sonuçlara sebep olabileceğini ve kısa süre içinde tüm elektrik abonelerinin bilgilerini istediği kanallardan kolaylıkla güncelleyebileceklerini belirtti.”

Okunma: 463 | Kaynak: kerasushaber.net

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Aksa Elektrik’ten Giresunlu abonelere bilgi güncelleme çağrısı…, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 463 1