• Vadi'nin Medya Penceresi

19 Eylül 2018 Çarşamba

Emek is ticaret
SON HABERLER

Hayvan pazarı projesi hayata geçiyor


  • 07 Ağustos 2018 Salı
Hayvan pazarı projesi hayata geçiyor
Hayvan pazarı projesi hayata geçiyor

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak söz verdiği projeleri bir bir hayata geçiriyor.

 Kurban Bayramı öncesi hizmete girecek olan “Tirebolu Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı” projesi hizmete başlıyor.
Bölgenin en kapsamlı Canlı Hayvan Pazarının, Kurban Bayramı öncesi hizmete geçeceğini müjdeleyen Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, söz verdiği projeleri bir bir hayata geçirmenin gururunu taşıdığını ifade ederken; “Yapımına kısa bir süre önce başladığımız ve tamamladığımız Hayvan Pazarımız Bayram öncesi hizmete geçecektir.  Sadece bayramlarda değil her zaman açık olan pazarımızın hayvancılık sektörüne ve İlçe ekonomisine önemli ölçüde katkı sağlayacağını düşünüyoruz” dedi.
Hem satıcıların hem de alıcıların daha modern ve daha hijyenik şartlarda alışverişlerini yapacaklarını ifade eden Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, Mezbahane projelerinin de kısa sürede hayata geçeceklerini ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü;
“Göreve başlamadan İlçe halkına söz verdiğimiz sözlerin büyük bir bölümünü tamamladık. Canlı hayvan Pazarımızı hizmete açıyoruz. Mezbahane projemizin de yapımı devam ediyor ve önümüzdeki aylarda tamamlanarak hizmete açacağız. Çok modern ve kapsamlı bir mezbahane inşa ediyoruz. Tamamlandığında sadece İlçemize değil bölgemize hizmet edecek çok önemli bir tesisi hizmete alacağız. Tirebolu Belediyesi Canlı hayvan pazarı ve Mezbahanesi, hayvancılık sektörünün gelişmesinde ve büyümesinde çok büyük katkı sağlayacak olan bu iki projemizde İlçemize hayırlı olsun.”

Okunma Sayısı: 381

Haber Kaynağı: Tirebolu Belediyesi Basın

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Hayvan pazarı projesi hayata geçiyor, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 5 / 10 381 1

Sitene Ekle