• Vadi'nin Medya Penceresi

16 Ocak 2019 Çarşamba

Emek is ticaret
SON HABERLER

İYİ Parti Doğankent İlçe Teşkilat Binası Açıldı


  • 13 Mayıs 2018 Pazar
İYİ Parti Doğankent İlçe Teşkilat Binası Açıldı
İYİ Parti Doğankent İlçe Teşkilat Binası Açıldı

İYİ Parti Doğankent İlçe Teşkilat binası, bugün düzenlenen törenle hizmete açıldı.

İlçe binasının açılışını İYİ Parti Giresun İl Başkanı İbrahim Önal ve Milletvekili aday adayları yaptı.
İl Başkanı İbrahim ÖNAL da yaptığı konuşmada; “Ülkemizi içinde bulunduğu durumdan çıkaracağına inandığımız Milletvekili aday adaylarımız ve kurucu il başkanımız Avukat Öğretmen Ünzile Yüksel’i sizlere tanıtarak başlıyorum. İçinde bulunduğumuz durum çok da iyi değildir. Bunu düzeltmek için çalışacağız. Bu ülkenin seksen milyon insanı olarak Ayyıldızlı bayrağımızın altında ezanı, kuranı ve bölünmez bütünlüğü ile kurucu liderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve onun ilkeleri doğrultusunda yaşadığımız bin yıl bu ülkedeyiz, önümüzdeki gelecek bin yıllarda da bu topraklarda milletimiz ve bölünmez bütünlüğümüzle yaşamaya devam edeceğiz. 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum.“Dedi.
İYİ Parti Giresun Milletvekili aday adayı Avukat Öğretmen Ünzile Yüksel, yaptığı konuşmada, İYi Parti olarak tek sevdalarının vatan sevdası olduğuna değinerek şöyle dedi: “Çepniler diyarı Doğankent’ten seslenmenin mutluluğu içinde hepinizi yürekten selamlıyorum. İYİ Parti olarak bizim tek bir sevdamız var, o da vatan sevdasıdır. Biz memleketin zor durumda olduğu noktada yola çıktık. Vatan sevdasıyla çıktığımız bu yolda azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürüp, ülkemizin huzura kavuşması için var gümüzle çalışacağız." Dedi. Konuşmalardan sonra İl Başkanı İbrahim Önal, ilçe başkanı İsmail Tarı, Milletvekili aday adayları Doğankent Terşkilat binanın kurdelesini keserek parti binasını hizmete açtılar.

İlçenin Merkez Mahalle Doğankent Caddesindeki İYİ Parti binası önünde gerçekleşen açılış törenine, İl Başkanı İbrahim Önal, Milletvekili aday adayları, Avukat Öğretmen Ünzile Yüksel, Sertan Ömer Çamur, Güray Kubilay Yaman, Ömer Külünkoğlu ile il yönetim kurulu üyeleri, Doğankent ilçe başkanı İsmail Tarı ve yönetim kurulu üyeleriyle partililer katıldı.

Okunma: 1123 | Kaynak: Harşıt Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: İYİ Parti Doğankent İlçe Teşkilat Binası Açıldı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 1123 1