• Vadi'nin Medya Penceresi

16 Ocak 2019 Çarşamba

Emek is ticaret
SON HABERLER

İYİ Partiden Anneler Sofrası Etkinliği


  • 11 Mayıs 2018 Cuma
İYİ Partiden Anneler Sofrası Etkinliği
İYİ Partiden Anneler Sofrası Etkinliği

İYİ Parti Giresun İl Başkanlığı Anneler günü etkinliği kapsamında Annelerinden uzak olanlar için Giresun Atatürk meydanı, Giresun üniversitesi güre yerleşkesi ve Debboy mevkiinde bulunan Üniversite girişinde yemek ikramında bulundu.

Tüm Annelerimizin Anneler gününü kutlayan İYİ Parti Giresun Milletvekili Aday Adayı Av. Ünzile Yüksel; “Zamanın içinde hayatımızı düzene sokan, hayatı bizim için yaşanır kılan, tebessümüyle soframızı evimizi şenlendiren ve yüreğiyle içimizi ısıtan tüm Annelerimizin Anneler gününü kutluyorum” dedi.

Başkanlık seçimi için İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e imza veren herkese teşekkür eden Milletvekili Aday Adayı Av. Ünzile Yüksel; “Türkiye genelinde alınması gereken 100.000 (Yüz bin) İmzanın kat ve kat üstüne çıktık. Resmi rakamlar henüz açıklanmadı. Ancak Giresun Türkiye genelinde en fazla imza toplayan İl olmuştur. Bu bağlamda İlçe Başkanlarımıza, yöneticilerimize, Giresun halkına ve hatta bizlere destek veren diğer siyasi parti temsilcilerine teşekkür ederim” dedi.

Okunma: 963 | Kaynak: Mustafa Konar

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: İYİ Partiden Anneler Sofrası Etkinliği, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 963 1