• Vadi'nin Medya Penceresi

22 Ekim 2018 Pazartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Dünyanın Bütün Çiçeklerini Bana Getirin


  • 24 Kasım 2017 Cuma
Dünyanın Bütün Çiçeklerini Bana Getirin
Dünyanın Bütün Çiçeklerini Bana Getirin

Doğankent ilçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Şirin ve beraberinde çalışan öğretmenler Emekli Öğretmen Kemal Güvendi'yi unutmayarak "Dünyanın Bütün Çiçeklerini Bana Getirin" şirini törende okttular.

Doğankent ilçe ve Köylerinde uzun yıllar emek verdikten sonra emekli olan Kemal Güvendi kısa süre önce hastalanarak tedavi görmeye başladı. Doğankent Milli Eğitim Camiası ve Öğretmenleri olarak hasta yatağında olan "ÖĞRETMEN ABİLERİNE"  yaklaşan  24 Kasım öğretmenler günü nedeniyle tedavi gördüğü hastaneye çiçek göndererek geçmiş olsun dileklerini ve öğretmenler günü tebriklerini ilettiler. Öğretmenler günü nedeniyle, 24 Kasım Öğretmenler gününde ise Doğankent Lisesi Müdür Yardımcısı Sabri Bilgin tarafından "Dünyanın Bütün Çiçeklerini  bana getirin" adlı şiiri okutarak saygı değer Kemal öğretmenime hediye ediyoruz. "Dediler.
Bizde www.harsitvadisi.com site yönetimi olarak, bu jestinden dolayı başta Doğankent İlçe Milli Eğiti Müdürü Cemal Şirin olmak üzere tüm öğretmenlerimize teşekkür eder. Öğretmenler gününü kutlarız.

Okunma Sayısı: 599

Haber Kaynağı: Harşıt Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Dünyanın Bütün Çiçeklerini Bana Getirin, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 599 1

Sitene Ekle