• Vadi'nin Medya Penceresi

22 Ekim 2018 Pazartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Saadet Partisi 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı


  • 23 Kasım 2017 Perşembe
Saadet Partisi 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Saadet Partisi 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Saadet Partisi İl Başkanı Abdülkadir BEKTAŞ, siyaset kurumu olarak üzerlerine düşen görevin, öğretmenleri senede bir gün hatırlamak değil, her şart altında öğretmenlerin üstlendikleri ulvi görev ve sorumluluğa uygun imkânları sağlamak olması gerektiğini belirtti.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, geleceğin teminatı bir gençliği yetiştirme konusunda en büyük görev ve sorumluluğu öğretmenlerin üstlendiğini vurgulayan Bektaş, "Yeniden büyük Türkiye'nin kuruluşunda en değerli zenginliğimiz ahlaklı, eğitimli ve donanımlı gençler olacaktır. Karşı karşıya bulundukları bütün zorluklara rağmen, öğretmenlerimizin bu uğurda ortaya koyduğu çaba ve fedakârlık her türlü takdirin üzerindedir." ifadelerini kullandı.
    Eğitim camiasının önemini de sıkıntılarını da yakından bildiklerini belirten Bektaş, şunları kaydetti: "Bizler, 'Bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum' diyen ve 'İlim Çin'de dahi olsa gidip alınmasını' emreden bir inancın mensuplarıyız. Bir harf değil, bütün hayatlarını bir neslin yetişmesine adayan öğretmenlerimiz elbette her türlü övgünün üzerindedir. Gençliğine sahip olan, geleceğinden emin olur. Siyaset kurumu olarak bizlere düşen öğretmenlerimizi senede bir gün hatırlamak değil, her şart altında öğretmenlerimize üstlendikleri bu ulvi görev ve sorumluluğa uygun imkânları sağlamak olmalıdır.
    Saadet Partisi olarak bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da öğretmenlerimizin beklenti ve taleplerinin tavizsiz takipçisi olacağımızı ifade ediyor, bu vesileyle bir kez daha bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyor, kendilerine minnet, şükranlarımı sunuyorum." Dedi.

Okunma Sayısı: 371

Haber Kaynağı: Saadet Partisi İl Basın Müşavirliği

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Saadet Partisi 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 371 1

Sitene Ekle