• Vadi'nin Medya Penceresi

21 Ağustos 2018 Salı

Emek is ticaret
SON HABERLER

Minik Öğrenciler, İlçe Emniyet Amirliğini Ziyaret etti


  • 13 Nisan 2018 Cuma
Minik Öğrenciler, İlçe Emniyet Amirliğini Ziyaret etti
Minik Öğrenciler, İlçe Emniyet Amirliğini Ziyaret etti

Doğankent Anaokulu öğretmen ve öğrencileri polis teşkilatının kuruluşunun 173.yılı nedeniyle Doğankent Emniyet Amirliğini ziyaret etti.

Doğankent İlçe Emniyet Amiri Mustafa Karabuğa, Öğretmen ve öğrencilere karakolun bölümlerini gezdirdi. Trafik polisi Hurşit Karagöz, öğrencilere kaldırımlardan yürümeleri, karşıdan karşıya geçerken trafik ışık ve lafhalarına dikkat etmeleri, yanlarında bulunan büyüklerinin ellerinden tutarak yürümelerini anlattı.
Öğrencilere kek ve meyve suyu ikramı yapan polislere öğrencilerin ilgi ve alakası oldukça fazla olduğu görüldü.
Anaokulu Müdürü Fatma Anbaryapan;” Amacımız öğrencilerimize polis abilerini tanıtma ve kaynaştırmak için ziyarete geldik. Doğankent emniyet amiri Mustafa Karabuğa’ya bizi ağırladığı için şahsında tüm polislerimize teşekkür ediyorum.” dedi.
Hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından minik öğrenciler öğretmenlerinin eşliğinde polis arabalarına alınarak şehir turu yaptırıldıktan sonra Anaokuluna bırakıldı.
Doğankent İlçe Emniyet Amiri Mustafa Karabuğa yaptığı açıklamada; “Geleceğin nesilleri olan öğrencilerimizin, bizi ziyaret etmenizden gayet memnun oldum. Görev yapan ağabeylerinin çalışma yaptığı yerleri ziyaret ettiler. Bize moral verdiler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. “dedi.
Emniyet amirliğini ziyarete; Okul Müdürü Fatma Ambaryapan, Öğretmenler; Elif Düzgün, Emine Yılmaz ve Şeyma Aksoy ile personel Derya Keskin katıldı.

Okunma Sayısı: 3111

Haber Kaynağı: Harşıt Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Minik Öğrenciler, İlçe Emniyet Amirliğini Ziyaret etti, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 4 / 10 3111 8

Sitene Ekle