• Vadi'nin Medya Penceresi

19 Eylül 2018 Çarşamba

Emek is ticaret
SON HABERLER
  • Ana Sayfa
  • Eğitim
  • Rektör Coşkun, Güre Yerleşkesindeki Standları Ziyaret Etti

Rektör Coşkun, Güre Yerleşkesindeki Standları Ziyaret Etti


  • 17 Ağustos 2017 Perşembe
Rektör Coşkun, Güre Yerleşkesindeki Standları Ziyaret Etti
Rektör Coşkun, Güre Yerleşkesindeki Standları Ziyaret Etti

Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun, öğrenci kayıtları dolayısıyla, üniversitemiz öğrenci konseyi ile çeşitli kurumların açtıkları standları ziyaret etti.

16 Ağustos 2017 Çarşamba günü Rektör Danışmanı Doç. Dr. Nazım Elmas, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Doğan Tunç ile Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Ümmühan Özgül eşliğinde Güre Yerleşkesi girişinde standların kurulduğu alana gelen Rektörümüz, alanda bulunan tüm standları ziyaret ederek,  buradaki görevlilerle sohbet edip yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldı.
    Standları ziyaret eden  öğrenci ve aileleriyle de sohbet eden Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Giresun Üniversitesinin tüm öğrencilerine hoşgörü ve şefkatle yaklaştığını, öğrencilerin sadece akademik hayatlarına değil sosyal yaşamlarına da katkı sağlayacak olanakları oluşturmak için tüm mesailerini harcadıklarını belirtti.
    Rektörümüz sözlerini şöyle sürdürdü: “Giresun Üniversitesi büyük bir aile ve bu üniversiteyi kazanan herkes bu ailenin bir parçası olur. Sizin evlatlarınız buraya geldikten sonra artık bizim evlatlarımızdır. Bu yüzden gözünüz arkada kalmasın. Onların diğer bütün öğrencilerimiz gibi en iyi eğitimi alabilmeleri için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Sadece aldıkları eğitimle değil; sosyal, kültürel ve sportif aktivitelerle kendilerini daha iyi yetiştirebilmeleri için onları yetenekli oldukları alanlarda teşvik ediyoruz. Tek gayemiz evlatlarımızın ailelerine, topluma ve devlete yararlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak.”

Okunma Sayısı: 345

Haber Kaynağı: Giresun Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Rektör Coşkun, Güre Yerleşkesindeki Standları Ziyaret Etti, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 4 / 10 345 8

Sitene Ekle